En protein tozu kullanımı Sırları

Komple proteinler: Bu besinler bütün bel kemiği amino asitleri karınerir. Alelumum ten, benzin ürünleri ve yumurta üzere hayvani gıdalarda bulunur.

Ağırlıklı olarak bitkisel besinler ve organik yumurta, peynir ve sair et ürünleri vücudunuz için lüzumlu proteini size esenlayacaktır.

Proteinin yapı taşı olan aminoasitleri ziyadesiyle hakkındalayan gıda takviyesi, eksiksiz bir beslenme ve gaflet düzeniyle vücudumun irileşmesine ve kaslarımın belirginleşmesine yardımcı evet.”

ABD’de her şeyin ucuzu ve hovardasını üretme yarışı spor endüstrisine bile yansımıştır. Protein tozu da ilk 1950’li yıllarda cisim geliştirici Irvin P. Johnson aracılığıyla yumurtayla meydana getirilen bir ürün olarak ortaya çıktı. Fakat üst geliştirme yarışmaları ve kaslı yedinci sanat oyuncularına itibar artınca, besin takviyesi dalü büyüdü. 1990’larda sadece sporculara kuvvetlendirme satan dev mağaza zincirleri kurulmaya başlandı ve hikâye pop kültüre yansıdı.

Bağışıklık sistemimizin, cisim çdüzenışmasını düzenleyen hormon ve enzimlerin yapı taşı bünyeları da proteindir.

Kompleks protein tozları ise genel olarak protein ihtiyacını karşılamak isteyenlere ve laktoz alerjisi olmayanlara önerilir.  

Protein, bütün ateş parçasılarda kâin esas yapı taşlarından biridir ve yaşamın devamlığı kucakin cesim bir öneme sahiptir. İnsan vücudunda biröte fonksiyonda hizmet aldatmaır ve bu sebeple besinlerle yeterince hileınması gerekir. En çok ten, süt, balık gibi hayvani besinlerde bulunur, fakat nebati proteinler bile behemehâl tüketilmelidir. Protein alımındaki dengenin bozulması şeker hastalığı, kanser kabil sağlam çok hastalığın vürutmesine yer hazırlayabilir.

Optimum Gold Whey Amerika'da bizatihi kavlükarar ettirmiş protein tozlarından biridir ve Türkiye pazarına girmiş olduğu dönemden beri bayağı arzu görmüştür. Hızlı sindirilmesi ve gösterişli amino asit içeriği ile sporcuların çok tercih ettiği bir ürün olmayı nailtır.Uygun değer Gold Standard Whey Protein Tozu nitelikli formda izole whey proteini derunermektedir. WPI olarak Daha fazla … adlandırılan bu kaliteli formdaki izole protein ile alay malay yoğun whey proteini (WPA) sineermiş Uygun değer Gold Standard Whey Protein Tozu nitelikli derunğini servis başı 24 gr protein ile size sunmaktadır.

Mafevkda iki farklı görüşü argümanlarıyla aktarmaya çhileıştık. Karar sizin. Fakat referans olarak Protein tozundan, enerji nektarından ve proteinli mayiları uzman görüşüne evet da doktorunuza servurmadan kullanmamanız icap ettiğini söyleyebiliriz.

“Tabii” protein takviyeleri adı şeşnda piyasada kâin ürünler bile natürel değil. İşlenme sürecinde kimyevi ürünlerle son halini kayran ürünlerin bile esasen sağlamlığa zararlı olduğu biliniyor.

Vücudun tabii dengesinin haricinde anlayışlev gösteren ve aşırı miktarda tüketildiğinde ölüme de saika olabilecek bir takviyedir. çokça protein düzenınmasında genel olarak kötüdaki durumlar oluşabilir:

üzeri geliştirme sporu ile uğraşan eğitmenlerin ve sporcuların, protein tozlarının temelli dokuncasız olduklarını, yemek bâtınin tek sakınca görmediklerini söylüyorlar. Yıkılmaz ve kıvrak görünen bir vücuda malik bulunmak dâhilin sporun beraberinde tertipli beslenilmesi gerektiğini kail eğitmenler, ehliyetli beslenemeyen ve muktezi besinleri tüketemeyen bireyler kucakin protein ve karbonhidrat tozlarını öneriyorlar.

Protein tozu ürün kullanımı pratiktir lakin çok da müterakki düzeye getirmeden yalnızca spor takviyesi olarak kullanılmalıdır. Çok zorda lakırtıınırsa çağ hengâm öğün adına kullanılabilir. Vücudun ihtiyacı olan sınırlı düzeyde bir ön azık misilını, enerjiyi ve kaloriyi nazar boncuğu başına mukabillamaya yardımcı edebilir.

Protein ağırlıklı tagaddi ve protein takviyesiyle, kısaltarak sürede istediğim vücuda ehil oldum. Fakat protein tozu kullanmayı bıraktığımda vücudumda sarkmalar temelladı.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *